Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.05.2019 10:02
bloodborne ojciec gascoine
1749V

Modyfikacje Bloodborne coraz popularniejsze

Złamanie PS4 miało pozytywny wpływ na scenę modderską gier Form Software. Bardzo szybko zabrano się za zmienianie Bloodborne. Efektem tego jest modyfikacja à la duplikator z serii Dark Souls.

Pomijając, po co większość ludzi łamie PS4, scena modderów, którzy dobrali się do Bloodborne'a zaczyna z grą wyczyniać to, co początkowo robiono z kolejnymi odsłonami Dark Souls na PC. Pierwsza modyfikacja, która jest w fazie dopracowania, mocno przypomina Enemy Onslaught z Dark Souls III.

Sekiro otrzymuje pierwsze komiczne mody. Parowóz Tomek w akcji

Celem modyfikacji tworzonej do Bloodborne jest zwielokrotnienie przeciwników w grze, włącznie z bossami. Czasami zamiast jednego wroga jest dwóch, czasami trzech, co przy pojedynkach z bossami sprawia, że każda potyczka jest pełna wrażeń. I śmierci.

LobosJR, znany w środowisku gier Form Software streamer postanowił wypróbować modyfikację na kilkugodzinnej transmisji. Przykładowa walka z trzema Ojcami Gascoine wygląda następująco:

A pełen zapis transmisji (ponad 7 godzin!) możecie odpalić poniżej i sprawdzić, jak wygląda Bloodborne w którym wielokrotność wrogów chce nas zabić.

O Bloodborne przeczytasz też:

Tagi: