Bloodborne w 60 fps na PS4. Gracz wykonał patch i pokazuje efekty

News
4435V
Bloodborne w 60 fps na PS4. Gracz wykonał patch i pokazuje efekty
Wojciech Gruszczyk | 28.04.2020, 15:51

Bloodborne nadal ma wielu wyznawców, którzy chętnie spędzają czas w świecie From Software i walczą z kolejnymi potworami. Gra pomimo wielu pozytywów działa wyłącznie w 30 klatkach na sekundę, ale okazuje się, że wystarczy prosta łatka, by doświadczyć zmagań w 60 fps.

Bloodborne jest dostępny na PS4 od 2015 roku i dla wielu to nadal jedna z najlepszych gier From Software. Tytuł zaprasza śmiałków do mrocznego świata, od którego trudno się wyrwać. Niestety, według aktualnych informacji deweloperzy nie pracują nad kontynuacją, a w zasadzie Hidetaka Miyazaki nie jest właścicielem IP.

Jednym z problemów pozycji było zablokowanie 30 klatek na sekundę. Nawet posiadacze PlayStation 4 Pro nie mogli liczyć na 60 fps, ale jak za chwilę się przekonacie, nawet bazowe PS4 może osiągnąć taką płynność.

Lance McDonald chętnie dłubie w kolejnych grach Sony i właśnie przekonał się, że dorzucając łatkę do Bloodborne można wymusić 60 klatek na sekundę nawet na zwykłym PlayStation 4. Większym problemem jest jednak fakt, że automatycznie produkcja działa z podwójną prędkością. Autor nie zdecydował się na większe grzebanie w kodzie, więc nie dostosował akcji do nowej jakości, ale mimo wszystko wygląda to ciekawie.

[Aktualizacja #1] 

I już działa poprawnie:

Źródło: Twitter: manfightdragon

Komentarze (71)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych