Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2020 18:41
Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 porównanie
7888V

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 na pierwszej rozgrywce. Znamy polską cenę i szczegóły dema

Tony Hawk zaprosił Jack Blacka na specjalny pokaz Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2. Aktor miał okazję sprawdzić najnowszą produkcję Activision i choć pierwszy gameplay nie jest przeładowany wyjątkowymi trickami, to jednak zobaczycie na nim czystą rozgrywkę.

Jak widać informatorzy tym razem nie zawiedli i Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 został dzisiaj zaprezentowany. Premiera odbędzie się dopiero na początku września, ale składając zamówienie przedpremierowe na produkcję, otrzymacie dostęp do wersji demonstracyjnej. Twórcy jeszcze przed premierą zapewnią lokację Warehouse i pozwolą zainteresowanym sprawdzać ich umiejętności.

Activision wyceniło dwie części gry na 189,99 zł – taka cena widnieje na Xbox Live. Jest to pozytywne zaskoczenie, ponieważ akurat tym razem wydawca nie zdecydował się na zaprezentowanie graczom kolekcji w pełnej cenie.

Na deser możecie sprawdzić pierwszy gameplay. Tony Hawk i Jack Black pokazują rozgrywkę (od 2:53) i trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze. Będzie to na pewno spora przyjemność dla fanów serii.

Źródło: Xbox Polska

Tagi: Activision cena demo gameplay Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Remaster