Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2020 20:30
Cyberpunk 2077 MC Sobieski
892V

Cyberpunk 2077 w rapowym kawałku MC Sobieskiego

Na dobre rozpoczęcie weekendu mogę zaprezentować naszej społeczności nowy kawałek MC Sobieskiego, który tym razem wziął na warsztat Cyberpunka 2077. Raper związany z grami wideo przedstawia Night City i trzeba przyznać, że produkcja wypadła świetnie.

MC Sobieski pierwszy raz zawitał na łamy PPE w 2015 roku, gdy mieliśmy okazję przedstawić jego „wiedźmińskie rapsy”. Później PlayStation Polska zatrudniła muzyka do stworzenia utworu zapowiadającego premierę Crash Bandicoot N-Sane Trilogy, a nawet pojawiły się kawałki dotyczące Assassin's Creed, Pół wieku poezji później czy też Death Stranding.

38-letni raper z Kalisza tym razem zmierzył się z nadciągającą produkcją CD Projekt RED i w swoim utworze opowiada o dystopijnym świecie, czyli oczywiście Night City. Całość została ubrana w przyjemny montaż, na którym możemy spojrzeć na wcześniej zaprezentowane fragmenty z Cyberpunka 2077.

MC Sobieski pomimo problemów ze zdrowiem wciąż czerpie garściami z elektronicznej rozgrywki, chętnie obrazuje kolejne gry za pomocą swojej twórczości i wierzę, że w ten piątkowy wieczór z przyjemnością wsłuchacie się w jego słowa.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 mc sobieski