Iza Łęcka Iza Łęcka 21.05.2020 10:06
Epic Games Za Darmo
2089V

GTA 5 za darmo jeszcze przez kilka godzin. Epic Games szykuje kolejną grę-niespodziankę

Jeszcze przez kilka godzin możecie odebrać darmowe GTA 5. Tytuł Rockstar będzie dostępny tylko do 17:00, jednak o wskazanej godzinie uruchomiona zostanie promocja na kolejną tajemniczą produkcję. Według plotek, może to być następny tytuł AAA.

GTA 5 jest dostępne za darmo od ubiegłego tygodnia –  choć zazwyczaj nie przypominamy o zakończeniu promocji, tak tym razem, ze względu na skalę produkcji, postanowiliśmy zrobić wyjątek. Gracze do 17:00 mogą odebrać bezpłatne Grand Theft Auto 5. Trzeba przyznać, że Epic potrafi skutecznie zachęcić do swojego sklepu.

Jak dotąd Epic Games rozdało już gier za równowartość 9 000 zł, a według plotek przed nami kolejne tytuły AAA. Informatorzy wspominali o Wiedźminie 3: Dziki Gon lub Civilization 6, jednak szczegóły dzisiejszej oferty zostały jak na razie dopilnowane i nie wiemy, jakie przyjemności zostały przygotowane przez Epic.

Nowy tytuł trafi do graczy już o 17:00 (tuż po zniknięciu promocji na GTA 5), więc wydaje się niezwykle prawdopodobne, że jeszcze dzisiaj zagramy w kolejną wysokobudżetową pozycję. Jak na razie w miejscu świeżej oferty widnieje grafika tajemniczej bramy, którą możecie zobaczyć na grafice głównej.

Na Epic Games Store wciąż znajdziecie promocję, dzięki której można kupić kilka gier w niezwykle korzystnych cenach – Epic rozdaje kupony o wartości 40 zł pozwalające zmniejszyć cenę tytułu.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: Epic Games grand theft auto 5 Grand Theft Auto V gta 5 promocja Rockstar Rockstar North za darmo