Iza Łęcka Iza Łęcka 15.05.2020 09:24
Borderlands: The Handsome Collection promocja
11817V

Epic Games szykuje następne bomby? Wyciekła lista kolejnych darmowych gier

GTA 5 za darmo było niemałą niespodzianką dla graczy. Choć nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość, Epic Games Store może w kolejnych tygodniach dalej rozpieszczać swoich użytkowników grami AAA. Według plotek, do pobrania za darmo możemy otrzymać Borderlands: The Handsome Collection.

Wczoraj Epic Games zaoferowało za darmo GTA 5 oraz uruchomiło nową promocję z kuponem rabatowym na 40 zł. Pomimo tych przyjemności, producent idzie o krok dalej informując o kolejnej „grze-niespodziance”, która zostanie udostępniona już w przyszłym tygodniu.

Organizatorzy promocji aktualnie nie wspominają, na jaką produkcję będziemy mogli liczyć, jednak według plotek, w trzech kolejnych tygodniach pobierzemy Civilization 6 (od 21 maja), Borderlands: The Handsome Collection (od 28 maja) oraz ARK Survival Evolved (od 4 czerwca).

Lista nie jest potwierdzona i została opublikowana na Reddicie, ale pamiętając o wycieku związanym z GTA 5, wydaje się niezwykle prawdopodobne, że także tym razem graczom udało się dotrzeć do prawdziwych informacji dotyczących przyszłych promocji.

Trzeba przyznać, że Epic Games skutecznie potrafi zachęcić do swojego sklepu poprzez coraz ciekawsze oferty i obniżki. Nie istnieje chyba gracz, który nie ucieszyłby się z darmowej produkcji, więc miejmy nadzieję, że następne przedstawione gry będą równie interesujące.

Epic Games kolejne gry plotka

Źródło: https://wccftech.com/free-epic-games-store-games-leak/

Tagi: Epic Games epic games store plotka promocja