Iza Łęcka Iza Łęcka 14.05.2020 07:00
Wiedźmin 3 x GTA 5 za darmo
13665V

GTA 5 jeszcze dziś za darmo - Epic Games potwierdza. Wiedźmin 3 również może trafić do promocji

Epic Games na 11 godzin przed rozpoczęciem promocji opublikowało reklamę potwierdzającą darmową wersję GTA 5 w Epic Games Store. Gracze dotarli jednak do kolejnej gratki – Wiedźmin 3 może również zawitać w promocji cyfrowego sklepu.

Epic Games potwierdziło wczorajszy przeciek. 11 godzin za wcześnie opublikowana została reklama anonsująca promocję na GTA 5, która szybko została usunięta. Jak to zazwyczaj jednak bywa, gracze zdążyli skopiować spot. Oznacza to, że dzisiaj o godzinie 17:00 pobierzecie GTA 5 za darmo.

Wiadomość została dość szybko usunięta z Twittera, identycznie jak zakładka Wiedźmina 3: Dziki Gon GOTY. Gra CD Projekt RED również może zostać udostępniona za darmo – gdy Epic Games zapowiada dodanie tytułu w ramach promocji, zamiast ceny widzimy „Coming Soon”.

Pojawienie się Wiedźmina w promocji nie jest jeszcze potwierdzoną wiadomością, co wydaje się tylko kwestią czasu. Jak na razie więc możecie zwalniać miejsce na dyskach i szykować się na GTA 5. Oczywiście, śmiało można stwierdzić, że gra ma już swoje lata i większość sympatyków marki posiada ją w swojej bibliotece. Grand Theft Auto 5 wciąż jednak znajduje się wśród najchętniej kupowanych gier, stale powraca na wysokie miejsca w rankingach sprzedaży, co tylko potwierdza niesamowitą popularność produkcji.

Gracze mogą również sprawdzić Stellaris. Tytuł jest dostępny bez opłat do niedzieli.

Źródło: Twitter: Wario64

Tagi: Grand Theft Auto V gta 5 gta 5 za dramo promocja Rockstar Rockstar North wiedźmin 3 wiedźmin 3 za darmo