Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2020 22:36
GTA 5 za darmo Epic Games
1147V

Epic Games rozdało już gry za ponad 9000 zł

Od ubiegłego tygodnia na platformie Epic Games możemy za darmo pobrać GTA 5. To już 108 bezpłatna produkcja rozdawana przez znany sklep, a według najnowszych wyliczeń, gracze pobrali już tytuły za równowartość ponad 9000 zł.

Epic Games postanowiło zachęcać graczy do spędzenia czasu wolnego na swojej platformie za pomocą darmowych gier. Firma systematycznie rozdaje nowe tytuły przez Epic Games Store – aktualnie możemy pobrać GTA 5, które nawet trafiło na Allegro.

Rozdawanie produkcji w sklepie trwa już od 18 miesięcy i dotychczas gracze mogli pobrać 108 darmowych tytułów! Pierwszym tytułem była Subnautica i od tego czasu na listę wrzuciliśmy pozycje za równowartość 2140,94 dolarów. Biorąc pod uwagę dzisiejszy przelicznik, jest to dokładnie 9034 zł.

Epic Games rozdaje bardzo różnorodne gry – w zestawie pojawiła się trylogia Batmana, For Honor, Assassin's Creed Syndicate, ale też od czasu do czasu wśród propozycji pojawiają się znacznie mniejsze tytuły. Mimo wszystko raczej żaden gracz nie może narzekać na taką hojność, ponieważ w tym wypadku biblioteka rośnie dosłownie sama. Wystarczy tylko wrzucać pozycje na listę... A może kiedyś pojawi się ochota i zagracie w przykładowo GTA 5.

Musicie także pamiętać, że to nie koniec. Epic Games w ubiegłym roku potwierdziło, że zamierza kontynuować akcję przez cały 2020 rok, więc w najbliższym czasie wrzucimy na cyfrowe kupki wstydu jeszcze wiele ciekawych produkcji.

Źródło: https://www.pcgamesn.com/grand-theft-auto-v/epic-store-free-games-total-value

Tagi: epic games epic games store promocja za darmo