Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.05.2020 19:57
Call of Duty: Black Ops Cold War
1003V

Call of Duty 2020 to Call of Duty: Black Ops Cold War? Naciąga wielka prezentacja

Call of Duty: Black Ops z bardzo rozwiniętym wątkiem Zimnej Wojny jako pełne odświeżenie serii? Właśnie tak może wyglądać tegoroczna odsłona Call of Duty. Activision ma szykować się do dużej prezentacji gry.

Treyarch wczoraj niespodziewanie opublikował materiał świętujący 10 lat od premiery Call of Duty: Black Ops, ale jak wiadomo – tytuł zadebiutował w listopadzie 2010 roku. Zwiastun nie wyglądał, jak typowy film podsumowujący dekadę produkcji i w Sieci pojawiło się szereg plotek, według których deweloperzy rozpoczęli już kampanię marketingową.

Teraz Okami (informator odpowiedzialny za wyciek informacji o Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone) opublikował poniższe zdjęcie. Wcześniej pojawiły się plotki, według których Call of Duty 2020 ma przedstawić temat wojny w Wietnamie.

Jak wiadomo Activision często ujawnia nowe części Call of Duty w maju, by następnie w czerwcu (na E3) zaprezentować konkretny gameplay. Teraz twórcy nie mogą liczyć na przedstawienie rozgrywki na targach w Los Angeles, ale wydawca może pokazać grę na jednej z prezentacji. W następnych tygodniach nie zabraknie cyfrowych konferencji, na których moglibyśmy zobaczyć rozgrywkę.

Źródło: https://charlieintel.com/rumor-call-of-duty-2020-is-call-of-duty-black-ops-cold-war/60632/

Tagi: call of duty 2020 Call of Duty: Black Ops Call of Duty: Black Ops Cold War cold war