Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2020 18:53
Call of Duty 2020
6243V

Call of Duty 2020 na pierwszej zajawce? Twórcy zapraszają graczy do zabawy

Gracze mają pewność, że Treyarch właśnie opublikowało pierwszą zajawkę tegorocznej odsłony Call of Duty. Deweloperzy świętują 10 lat od premiery Call of Duty: Black Ops, ale materiał jest przeładowany liczbami, które mają szczególne znaczenie dla całej serii. No to rozpoczynamy zabawę.

Call of Duty 2020 zostanie ujawnione w przeciągu kilku najbliższych dni? Najwidoczniej Activision i Treyarch rozpoczynają już kampanię marketingową produkcji, ponieważ najnowszy zwiastun wygląda jak typowa zajawka, którą najwięksi fani uniwersum starają się rozłożyć na części pierwsze.

Trzeba na pewno wyjaśnić, że choć widzimy tutaj materiał rzekomo celebrujący 10-lat Call of Duty: Black Ops, to jednak produkcja zadebiutowała 9 listopada 2010 roku... Raczej trudno wytłumaczyć, dlaczego akurat teraz deweloperzy chcieliby świętować urodziny strzelanki. W dodatku materiał nie jest typowym filmem podsumowującym 10 lat gry, na którym deweloperzy świętują wielki sukces IP. Fani uniwersum dostrzegają tutaj tonę liczb, a o samym materiale trudno także mówić w kontekście dobrego podsumowania wydarzeń.

Wiele na to wskazuje, że Jason Schreier miał kolejny raz rację i Call of Duty 2020 jest połączone z Call of Duty: Black Ops. Dziennikarz Bloomberga nawiązał do doniesień TheGamingRevolution, który informował o połączeniu nowego Call of Duty z Wietnamem oraz właśnie Black Ops. Teraz pozostaje tylko czekać na kolejne materiały przygotowujące graczy na wielką zapowiedź.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision call of duty 2020 Call of Duty: Black Ops Treyarch