Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2020 21:22
Call of Duty 2020
1902V

Call of Duty 2020 pełnym rebootem Call of Duty Black Ops. Konkrety o fabule, multiplayerze i trybie zombie

Za kilka tygodni Activision powinno zapowiedzieć pełny reboot Call of Duty: Black Ops. Najnowsze przecieki potwierdzają ważne informacje dotyczące tegorocznej odsłony serii Call of Duty. Szczegółami dzieli się The Gaming Revolution.

Za kilka tygodni Activision rozpocznie przygotowywanie graczy na tegoroczną odsłonę Call of Duty. Gra trafi na rynek pod koniec 2020 roku i według najnowszych przecieków – szykuje się pełny reboot Call of Duty: Black Ops. Wiadomość nie została jeszcze potwierdzona przez wydawcę, ale konkrety przedstawił The Gaming Revolution – to on pod koniec ubiegłego roku potwierdził szczegóły samodzielnego i bezpłatnego Call of Duty oferującego zmagania Battle Royale.

Call of Duty 2020 jako Call of Duty Black Ops

Zdaniem informatora, Activision już wkrótce przedstawi Call of Duty: Black Ops – będzie to pełny reboot znanej produkcji. Kampania ma jednak koncentrować się bardziej na prawdziwych wydarzeniach i lepiej przestawi wojnę w Wietnamie. Twórcy mają odrobić zadanie domowe, by pokazać wydarzenia w bardziej realistyczny sposób, a sama produkcja będzie bardziej krwawa od Call of Duty: Modern Warfare. Deweloperzy chcą podobno często szokować graczy wydarzeniami – między innymi intensywnymi przesłuchaniami. Podczas historii poznamy wiele ważnych wątków związanych ze Stanami Zjednoczonymi, Południowym Wietnamem i Wietkongiem. W kampanii nie zabraknie Alexa Masona i Franka Woodsa, ale nowi aktorzy wcielili się w postacie.

W przypadku trybu sieciowego mamy otrzymać duże starcia – w tym 32 vs. 32. W Ground War pojawi się wielka mapa śnieżna, na której sprawdzimy w akcji skutery. Większość miejscówek będzie składać się z trzech poziomów, ale lokacje mają być bardziej przejrzyste niż te z Modern Warfare. W grze prawdopodobnie nie doświadczymy automatycznego odnawiania zdrowia, ale w killstreakach mają pojawić się psy, UAV oraz Counter UAV. Do pozycji powrócą operatorzy – bez supply dropów i z bezpłatnymi DLC.

Zdaniem informatora twórcy zapewnią także tryb zombie, który będzie bardziej zróżnicowany od poprzedników. Deweloperzy chcą podobno postawić na realizm i rywalizacja nie będzie przeładowana fantastyką.

Nie są to potwierdzone informacje, ale tak jak zaznaczyłem – pochodzą z bardzo wiarygodnego źródła.

Sprawdźcie kolejne informacje powiązane z serią Call of Duty:

Źródło: The Gaming Revolution

Tagi: Activision Call of Duty call of duty 2020