Iza Łęcka Iza Łęcka 18.05.2020 08:09
Ghost of Tsushima bohater z płotką
3118V

Ghost of Tsushima z kolejnym szczegółem. Znamy rozmiar gry

Premiera Ghost of Tsushima nadchodzi wielkimi krokami, dlatego też Sucker Punch Productions coraz śmielej szykuje graczy do tego wydarzenia. Produkcja SIE Worldwide Studios zmierzająca na PS4 pod względem rozmiaru nie będzie największym tytułem stworzonym przez wewnętrzne studia Sony.

Ghost of Tsushima w ubiegłym tygodniu zachwyciło graczy rozgrywką przepełnioną szczegółam i wymagającą walką, by następnie zakładka gry w sklepie Sony zyskała kilka dodatkowych informacji. Dzięki PlayStation Store poznaliśmy kolejne dane dotyczące tytułu osadzonego w samurajskich realiach.

Najnowsza produkcja Sucker Punch Productions zajmie „minimum 50GB”. Nie możemy tutaj mówić o rozmiarze podobnym do The Last of Us 2 („minimum 100GB”), ale dla porównania Assassin's Creed Odyssey zajmuje 47GB.

Niezaprzeczalnie, rozmiar nie jest wyznacznikiem jakości produkcji, tym bardziej, że Ghost of Tsushima już na pierwszych materiałach zachwyca. Sucker Punch Productions stawia na zapewnienie rozbudowanej i przeładowanej gęstą atmosferą pozycję.

Kolejne tygodnie najpewniej upłyną pod znakiem prezentacji przygody o samurajach, zdradzania kolejnych interesujących wątków fabuły czy elementów mechaniki, które wprowadzają deweloperzy. Do premiery zostały niecałe dwa miesiące, szykujmy się więc, że Sony nie zmarnuje tego czasu i skutecznie będzie podsycać zainteresowanie graczy.

Źródło: https://gamingbolt.com/ghost-of-tsushima-will-require-50-gb-of-storage-space

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch