Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2020 15:07
The Last of Us 2 Joel
7732V

The Last of Us 2 jedną z największych gier na PS4? Minimalny rozmiar gry i 2 płyty potwierdzają skale tytułu

Sony przygotowuje graczy na premierę The Last of Us 2 i sympatycy marki dotarli do ciekawej informacji. Najnowsza gra Naughty Dog dołącza do grona największych tytułów pod względem rozmiaru z PS4.

The Last of Us 2 powróciło na PlayStation Store i gracze dostrzegli ważny szczegół. Tej informacji nie znajdziecie na rodzimym PSN, ale jeden z oddziałów Sony potwierdził dużą ciekawostkę związaną z tytułem Naughty Dog.

Fani cyfrowej dystrybucji muszą przygotować się na sporo pobierania, ponieważ The Last of Us 2 zajmie „minimum 100GB” na dyskach PlayStation 4. Gra prawdopodobnie nie będzie mogła równać się z gigantem od Activision, ale trzeba pamiętać o jednym: to tylko single-player. Warto zwrócić uwagę, że przygoda będzie dostępna na dwóch płytach.

The Last of Us 2 przynajmniej w dniu premiery nie otrzyma trybu sieciowego, a autorzy skupili się wyłącznie na fabularnej kampanii, więc najwidoczniej możemy oczekiwać, że deweloperzy zapewnią naprawdę duży świat. Studio nie potwierdziło szczegółów dotyczących między innymi skali projektu, a nawet nie otrzymaliśmy konkretów świata gry, ale najwidoczniej sympatycy otwartych terenów nie będą narzekać na nudę.

The Last of Us 2 rozmiar płyta

Źródło: https://twistedvoxel.com/the-last-of-us-part-2-file-size/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II