Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 25.04.2020 21:20
halo infinite
867V

Halo Infinite. Dwie zabawki rzucają światło na to, kto pojawi się w grze

Do sieci wyciekło zdjęcie, które przedstawia zabawki z nadchodzącej produkcji studia 343 Industries - Halo Infinite. W najnowszej odsłonie serii powrócą znani wrogowie.

Temat wokół Halo Infinite bardzo ucichł w ostatnim czasie. Gra ma pojawić się jeszcze w tym roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X (na XSX będzie tytułem startowym), więc już niebawem powinniśmy zostać zasypani nowymi szczegółami i oficjalnymi materiałami, które będą zachęcały do nabycia kolejnej odsłony popularnej serii Microsoftu.

Dzisiaj do sieci trafił interesujący wpis (został już usunięty) przedstawiający ;zdjęcie dwóch zabawek, które ukazują postacie mogące pojawić się w szóstej odsłonie marki. Na pierwszej z nich widzimy wojownika rasy Brute, która uprzykrzała życie graczom podczas zabawy m.in. w Halo 2. Brutowie nie byli dostępni w czwartej, jak i piątej odsłonie cyklu ze względu na kierunek, który obrała fabuła. Ich powrót powinien ucieszyć wielu fanów Halo. Druga zabawka przedstawia znanego każdemu spartańskiego żołnierza.

Warto zwrócić uwagę także na bronie, których do tej pory nie widzieliśmy. Brute'a trzyma w swojej ręce coś na podobieństwo działka elektromagnetycznego, a spartanin coś przypominającego mini-granatnik (?).

Warto przypomnieć, że ze studia 343 Industries na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy odszedł reżyser oraz dyrektor kreatywny rzeczonej gry. Miejmy nadzieję, że nie wpłynie to na jakiekolwiek opóźnienia, a Halo Infinite pojawi się, zgodnie z zapowiedziami, w tym roku na rynku.

Źródło: gamerant.com

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft