Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2020 14:26
Tony Reboot
688V

Tony Hawk's Pro Skater otrzyma pełny reboot? Activision może szykować kolejną grę

Activision w tym tygodniu potwierdziło przygotowanie Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2, ale to podobno dopiero początek. Wydawca ma zapewnić pełne odświeżenie serii i pierwszy teaser nowej odsłony podobno pojawił się w zwiastunie remasterowanej kolekcji.

We wrześniu odbędzie się premiera Tony Hawk's Pro Skater 1+2, który na pierwszej rozgrywce wygląda naprawdę dobrze. Nie jest to pełne odświeżenie gry, ale deweloperzy poprawią oprawę oraz zadbają o odpowiednią zawartość. Wydawca postanowił przygotować nawet edycję kolekcjonerską, więc jak widać Tony powróci w należytym blasku.

W Sieci pojawiła się jednak plotka, według której Activision ma znacznie większe plany dotyczące tej serii. W pierwszym zwiastunie Tony Hawk's Pro Skater 1+2 pojawia się banner z napisem „THPS REBOOT 2020” (44 sekunda), co ma sugerować prace nad pełnym odświeżeniem gry.

Jak wiadomo kolekcja Tony Hawk's Pro Skater 1+2 to typowy remaster, który otrzyma lepszą oprawę, ale w tym wypadku sprawdzimy między innymi znane lokacje. Reboot mógłby zaproponować jeszcze lepszą grafikę z zupełnie nowymi placami.

Są to wyłącznie plotki, ale zainteresowanie odświeżonymi tytułami pokazuje jedno: gracze mają ochotę ponownie wskoczyć na deski. Activision może wykorzystać zainteresowanie i zapewni pełny reboot na nową generację? Sprawdźcie wspomniany trailer.

Źródło: https://playfront.de/gerucht-weiteres-tony-hawk-pro-skater-spiel-in-entwicklung/

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions