Iza Łęcka Iza Łęcka 15.05.2020 07:30
Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2
1658V

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 Edycja Kolekcjonerska w Polsce. Znamy cenę i zawartość

Specjalne wydanie Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 zawita także w Polsce. Gracze mogą zamawiać bardziej rozbudowany zestaw, który docenią sympatycy deski. W zestawie otrzymamy sprzęt od Birdhouse Skateboards.

Activision zapowiadając Tony Hawk's Pro Skater 1+2 spełniło marzenia wielu graczy. Już pierwszy zwiastun odświeżonego zestawu, a następnie zaprezentowany przez samego Tony'ego Hawka gameplay dały przedsmak przyjemnościom, które nadejdą do nas już we wrześniu. Pakiet dwóch gier będzie dostępny w Polsce także w wersji fizycznej.

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 w Edycji Kolekcjonerskiej zawiera grę, zawartość cyfrową oraz pełnowymiarową edycję limitowaną deski od Birdhouse Skateboards. Na blacie zobaczymy „ikoniczny projekt Falcon 2” w nowym wydaniu, a każda deska będzie także posiadać drukowany autograf Tony’ego Hawka oraz z wierzchniej strony losowo wygenerowane bejce w żywych odcieniach – unikatowy i autentyczny znak wyróżniający deski spod szyldu Birdhouse.

Gra w standardowej edycji kosztuje około 180-200 zł, natomiast kolekcjonerka została wyceniona na 469 zł, więc różnica jest całkiem spora. Co warto podkreślić, zestaw jest dostępny wyłącznie w wersji na PlayStation 4.

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 Edycja Kolekcjonerska

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 Edycja Kolekcjonerska

Źródło: www.euro.com.pl

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions