Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2020 00:08
GTA 5 Za Darmo Promocja
5982V

GTA 5 za darmo! Promocja na grę Rockstar

GTA 5 jest już dostępne za darmo. Gracze mogą pobierać wielką produkcję Rockstar i skorzystać z promocji Epic Games Store. Oferta będzie dostępna przez kilka następnych dni i ponownie możemy przypisać grę do swoich kont. Firma potwierdza również, że to nie koniec atrakcji i kolejnych bezpłatnych tytułów.

Epic Games nie dopilnowało wielkiej oferty, ale nie jest to problem dla graczy. Fani rozgrywki na PC mogą od dzisiaj przez siedem dni pobrać jedną z najważniejszych gier ostatnich lat. GTA 5 wciąż cieszy się gigantyczną popularnością, a teraz produkcja będzie dostępna za darmo. To świetna promocja, z której warto skorzystać.

GTA 5 za darmo. Skorzystaj z promocji i pobierz grę Rockstar

GTA 5 trafiło na PlayStation 3 i Xboksa 360 we wrześniu 2013 roku, a w listopadzie 2014 roku odbyła się premiera na konsolach aktualnej generacji. Edycja na PC zadebiutowała dopiero 14 kwietnia 2015 roku. Od siedmiu lat Grand Theft Auto 5 cieszy się niespotykaną popularnością, ponieważ tytuł pomimo sporego wieku i milionów sprzedanych egzemplarzy, wciąż cieszy się zainteresowaniem i wraca do zestawień najchętniej kupowanych gier.

Rockstar najwidoczniej liczy, że klienci Epic Games Store będą zainteresowani kupowaniem płatnych dodatków (gotówki), które generują olbrzymie wyniki. Możemy przewidzieć, że już teraz lepiej zachęcać ludzi do małych płatności niż liczyć na wielką sprzedaż tak popularnej gry.

Zamierzacie skorzystać z promocji? Epic Games potwierdziło, że kolejna pozycja to również niespodzianka.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Rockstar North