Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.05.2020 10:45
Resident Evil 8 nowe szczegóły
6183V

Resident Evil 8 najmroczniejszą odsłoną serii? Gracze mają przygotować się na odrażających przeciwników

Choć fani marki Resident Evil dopiero co dostali odświeżenie trzeciej odsłony, to należy pamiętać, że Capcom najprawdopodobniej pracuje także nad kolejną, ósmą częścią cyklu. 

Resident Evil 8 nie został oficjalnie zapowiedziany i niewiele wskazuje na to, aby do ogłoszenia miało dojść w najbliższych tygodniach. Capcom skończył jednak  prace nad Resident Evil 3 (2020), więc bardzo możliwe, że teraz mogą w pełni oddać się kontynuacji. 

Ta ma być niezwykle mięsista! W Internecie pojawiły się kolejne niepotwierdzone informacje na temat wyczekiwanego tytułu. Plotki płyną ponownie ze strony użytkownika, który zdążył wyrobić sobie renomę w branży gier, za sprawą całkiem celnych "przepowiedni". Mowa o osobie kryjącej się pod nickiem AestheticGamer, który znany jest także jako Dusk Golem

Przekazał on na swoim Twitterze, że Resident Evil 8 ma być najmroczniejszą i najbardziej makabryczną odsłoną serii- żadna wcześniej nie była tak brutalna. Na wrażenie wpłyną natomiast projekty naszych przeciwników. Twórcy skupią się rzekomo na tym, aby te były jak najbardziej niepokojące i odrażające! Wiele wskazuje na to, że będziemy je zabijać z niemałą przyjemnością! 

Dusk Golem potwierdził także wcześniejsze doniesienia na temat tego, że gra ma być wydana na bieżącą oraz przyszłą generację konsol. Warto w tym miejscu wspomnieć także o tym, że w tytuł zagramy prawdopodobnie także przy użyciu gogli do PlayStation VR!

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/resident-evil-8-will-be-the-darkest-most-gruesome-re-to-date-will-have-disturbing-enemy-designs/

Tagi: Capcom RE 2021 resident evil Resident Evil 8