Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 13.04.2020 17:53
Resident Evil 8
1357V

Resident Evil 8 dostanie wsparcie dla gogli PSVR

Serwis Gematsu podaje, że w Resident Evil 8 zagramy mając na swoich oczach gogle PSVR - kompatybilny sprzęt z systemem PS5.

Fani dwóch popularnych japońskich marek - Resident Evil oraz Final Fantasy - nie mają w tym miesiącu ani chwili na złapanie oddechu. Wycieki dotyczące remake'u Resident Evil 4 pojawiają się na pierwszych stronach wielu portali, ale nie możemy zapominać o kolejnej pełnoprawnej odsłonie. Najnowsza informacja będzie dotyczyła właśnie jej.

Gematsu, czyli rzekomy portal poświęcony grom od japońskich deweloperów, dokopał się do informacji, z których wynika, że w Resident Evil 8 będzie można grać na zestawie wirtualnej rzeczywistości od Sony - PSVR. Podobnie sytuacja wyglądała w Resident Evil 7, produkcji opowiadającej o szalonych przygodach Ethana w nawiedzonej rezydencji.

Sony potwierdziło już jakiś czas temu, że gogle PSVR będą kompatybilne z systemem PS5, ale bardzo możliwe, że w Resident Evil 8 będzie można zagrać także na PSVR 2, goglach, które mogą zadebiutować na rynku już za dwa/trzy lata.

Więcej o serii Resident Evil na naszym portalu:

Źródło: PushSquare.com

Tagi: Capcom psvr Resident Evil 8 wirtualna rzeczywistość