Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.04.2020 10:45
Resident Evil 8 nowe szczegóły
1285V

Resident Evil 8 ma zadebiutować już w przyszłym roku. Premiera na bieżącą i przyszłą generację konsol

O serii Resident Evil jest aktualnie niezwykle głośno- wszystko za sprawą niedawnej premiery odświeżonej trzeciej odsłony. Najnowsze plotki zdradzają, że Capcom ma pracować już nad przyszłoroczną odsłoną. 

Resident Evil 8 nie został oficjalnie zapowiedziany i nie należy spodziewać się ogłoszenia w najbliższym czasie. Warto zaznaczyć jednak, że Capcom skończył właśnie prace nad Resident Evil 3 (2020), więc trzeba na coś przerzucić siły. Bardzo możliwe, że pewne działania są podejmowane zakulisowo już teraz.

W Internecie pojawiły się właśnie zupełnie nowe plotki od znanego użytkownika, AestheticGamer'a (znanego w niektórych kręgach jako Dusk Golem). Rzeczony ponownie podzielił się kilkoma informacjami odnośnie do przyszłorocznej, potencjalnej odsłony serii. 

Jak doniósł, miałaby ona mieć tytuł Resident Evil 8 i zadebiutować jednocześnie na bieżącej oraz przyszłej generacji konsol. Co więcej, przekazał także, że gra miała ukazać się początkowo jako Resident Evil Revelations 3, ale gdzieś w procesie tworzenia, plany uległy zmianie. Projekt może być "czymś innym" i ma pokazywać mnóstwo "szaleństwa, kultyzmu oraz halucynacji". Brzmi intrygująco i wiąże się z wcześniejszymi doniesieniami o wilkołakach i czarach. 

Pozwolę sobie na zakończenie zaznaczyć, że choć Dusk Golem cieszy się sporą liczbą trafnych informacji, to wciąż są to zaledwie plotki i tak należy te informacje traktować. Jakby tego było mało, do premiery zostało sporo czasu, więc dużo się może zmienić. 

Przeczytaj też:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/resident-evil-2021-allegedly-is-a-cross-gen-resident-evil-8-was-originally-revelations-3-rumor

Tagi: Capcom RE 2021 resident evil Resident Evil 8