Iza Łęcka Iza Łęcka 08.05.2020 09:30
Second Extinction Dinozaury
674V

Second Extinction prezentuje wymagającą walkę z dinozaurami. Twórcy zdradzają szczegóły gry

W trakcie Inside Xbox została ujawniona gra Systemic Reaction, której gracze staną do niebezpiecznych, brutalnych pojedynków przeciwko zmutowanym dinozaurom dominującym nad naszą planetą. Twórcy zdradzili nieco świeżych szczegółów dotyczących produkcji.

Second Extinction było jednym z tytułów ujawnionych na wczorajszym Inside Xbox, jednak  w trakcie trwającego eventu byliśmy świadkami prezentacji wielu gier, dlatego też tytuł Systemic Reaction przeszedł bez większego echa. Na kanwie wydarzenia, ekipa wychodzi naprzeciw graczom i przedstawia założenia produkcji. Zapoznajmy się ze szczegółami.

Systemic Reaction zapowiada grę jako sieciowy, kooperacyjny shooter, w którym trzyosobowe zespoły zmierzą się ze zmutowanymi dinozaurami w walce o odzyskanie Ziemi. Produkcja może stanowić wymagające doświadczenia, bowiem mówi się o „akcji non-stop”, co skutecznie zmusi śmiałków do „szybkiego myślenia i strzelania w krótkich, ale intensywnych operacjach bojowych”.

Tobias Andersson, dyrektor zarządzający w Systemic Reaction, podkreślił swoje zadowolenie i dumę z projektu, jednocześnie zapowiadając, że mamy do czynienia z pozycją wspieraną długoterminowo. Tytuł to kolejna „gra-jako-usługa”, więc możemy oczekiwać wielu dodatków oferujących kolejne misje, bronie czy inne elementy zawartości. W trakcie akcji nie zabraknie także wielu przeciwników.

Za Second Extinction odpowiada 35 utalentowanych deweloperów z 15 różnych krajów i jest to pierwsza pozycja rozwijana przez dywizję z Malmo w Szwecji. Zespół należy do Avalanche Studios Group.

Second Extinction jest obecnie rozwijany dla Xboksa Series X, Xboksa One i PC, a zamknięta beta odbędzie się latem (Steam). Zainteresowani mogą zapisać się już teraz.

Second Extinction walka 1

Second Extinction walka 2

Second Extinction walka 3

 

Źródło: Informacja prasowa Systemic Reaction

Tagi: pc Second Extinction Systemic Reaction xbox one xbox series x