Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.05.2020 14:38
Uśmiechnięty V z Cyberpunka 2077
3503V

Cyberpunk 2077 pozwala dostosować „różne rozmiary i kombinacje genitaliów”

CD Projekt RED chce nam zapewnić pełną swobodę podczas tworzenia V w Cyberpunku 2077. Kreując postać zajmiemy się dostosowaniem narządów płciowych, wybierzemy rozmiar oraz wygląd genitaliów.

Twórcy Cyberpunka 2077 już w trakcie pierwszych pokazów potwierdzili, że zamierzają zaoferować graczom dużą swobodę podczas kreowania bohatera. V może być kobietą lub mężczyzną, a ESRB poinformowało o kolejnej ciekawostce:

„Gra zawiera nagość i materiał seksualny. Gracze mogą wybrać płeć i dostosować swój charakter; personalizacja może obejmować wizerunki piersi, pośladków i narządów płciowych, a także różne rozmiary i kombinacje genitaliów.”

CD Projekt RED zadba także o sceny pierwszoosobowego seksu oralnego oraz tak zwanego „vanilla sex” (stosunek seksualny bez udziwnień). Gracze zobaczą „głowę bohatera poruszającego się w kierunku krocza partnera”, a seks będzie można uprawiać z „innymi głównymi bohaterami i prostytutkami”.

ESRB potwierdza również, że gra będzie bardzo krwawa, co w zasadzie nie jest specjalnie zaskakujące, biorąc pod uwagę tematykę oraz wcześniej przedstawione informacje. Na nowy pokaz gry musimy jeszcze zaczekać, ale CD Projekt RED już potwierdził aktualnie tajemnicze wydarzenie, które odbędzie się w przyszłym miesiącu.

CD Projekt jest bardzo pewny swego, a jeden z założycieli uważa, że gra „spełnia wszystkie warunki niezbędne do odniesienia wielkiego sukcesu”.

Źródło: Twitter: Nibellion

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077