Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2020 17:07
Cyberpunk 2077 V
3965V

Cyberpunk 2077 z dużą prezentacją! CD Projekt RED zaprasza na pokaz

Nie możemy dzisiaj narzekać na brak dobrych informacji i właśnie otrzymaliśmy kolejną. CD Projekt RED zaprasza graczy na pokaz Cyberpunka 2077. Na przyjemności przyjdzie nam jeszcze zaczekać, ale szykuje się wielki pokaz gry Polaków.

Nie możemy dzisiaj narzekać na brak mocnych zapowiedzi. Microsoft potwierdził serię wydarzeń zbliżających nas do premiery Xboksa Series X, następnie otrzymaliśmy zajawkę zwiastuna The Last of Us 2 i teraz wjechała zapowiedź Cyberpunka 2077. Na atrakcje musimy wciąż zaczekać, ale jak widać – następne tygodnie będą bardzo interesujące.

Co wydarzy się 11 czerwca? Będzie to na pewno dobry moment na pokazanie nowych materiałów z Cyberpunka 2077. Mogę śmiało obstawić dłuższy gameplay, który pokaże najnowszą wersję gry i pozwoli graczom w spokoju wyczekiwać na wielką premierę.

Już dzisiaj mogliśmy się przekonać, że CD Projekt jest bardzo pewny premiery Cyberpunka 2077. Gra zdaniem współzałożyciela firmy „spełnia wszystkie warunki niezbędne do odniesienia wielkiego sukcesu”. Pozytywnie o grze wypowiedział się także jeden z analityków, który prognozuje wielomilionową sprzedaż.

Źródło: Twitter: CyberpnkGame

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077