Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2020 02:03
The Last of Us 2 Ellie i Joel
4358V

The Last of Us 2 na fabularnym zwiastunie. Posłuchajcie polskiego dubbingu!

Twórcy The Last of Us 2 zakończyli już główne prace nad nową przygodą Ellie. Gracze mogą teraz odliczać dni do premiery, a najnowszy zwiastun powinien pobudzić fanów Naughty Dog. Deweloperzy ponownie zapewnią wielką opowieść.

Trzeba przyznać, że ostatnie dni były bardzo trudne dla deweloperów z Naughty Dog. Studio musiało poradzić sobie z dużym wyciekiem materiałów, które zdradzają ważne wątki z The Last of Us 2. Sony potwierdziło, że to nie deweloperzy byli zaangażowani w ten przeciek. Według dostępnych informacji, to hakerzy dorwali się do serwerów i opublikowali fragmenty rozgrywki.

Zwiastun The Last of Us 2 przygotowuje na premierę

Neil Druckmann na początku tygodnia potwierdził zakończenie prac nad grą. The Last of Us: Part II „okryło się złotem”, więc możemy mieć pewność, że produkcja będzie dostępna w wyznaczonym terminie i nie musimy obawiać się kolejnego przecieku. Studio ma teraz czas na ostatnie szlify, ale możemy mieć pewność, że pozycja będzie dostępna 19 czerwca 2020 roku.

Dzisiaj możemy spojrzeć na nowy materiał, który zapowiada wydarzenia przygotowując tym samym zainteresowanych na fabułę. W głównym obiektywie pojawia się oczywiście Ellie – można odnieść wrażenie, że protagonistka wyrusza na wielką misję. Już wcześniejsze materiał przygotowywały graczy na opowieść.

PlayStation Polska potwierdza także pełną lokalizację nowej pozycji Naughty Dog. Na materiale usłyszycie próbkę rodzimych głosów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Naughty Dog playstation 4 ps4 sony Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II