Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2020 19:15
The Last of Us 2
4399V

Sony namierzyło osoby odpowiedzialne za przecieki The Last of Us 2. Druckmann ostrzega: unikajcie komentarzy

Gigantyczny przeciek informacji oraz materiałów z The Last of Us 2 utrudnia życie pracownikom Sony, ale japoński producent i wydawca potwierdził właśnie ważną wiadomość. Korporacja namierzyła osoby odpowiedzialne za prawdopodobnie największy przeciek tej generacji.

Sony właśnie potwierdziło namierzenie osób odpowiedzialnych za przecieki The Last of Us 2. Nie potwierdziły się ostatnie doniesienia i nie są to osoby związane z Naughty Dog oraz Sony Interactive Entertainment. Korporacja odmówiła dalszych komentarzy z powodu trwającego dochodzenia.

„Sony potwierdziło GamesIndustry.biz, że zidentyfikowało główne osoby odpowiedzialne za przecieki z początku tego tygodnia, potwierdzając, że nie są one powiązane z Sony Interactive Entertainment oraz Naughty Dog.”

Sytuację bardzo krótko skomentował Neil Druckmann, któremu na pewno zależało, by Sony potwierdziło niewinność jego zespołu. Mimo wszystko reżyser i scenarzysta gry podkreślił: „unikaj komentarzy, jeśli nie chcesz spoilerów”.

Rada Druckmanna jest prosta i weźcie ją sobie do serca. Nawet pod jego wiadomością pojawiło się dziesiątki krótkich filmików, które zdradzają ważne szczegóły dotyczące gry. Jeśli macie problem z takimi treściami i nie chcecie sobie zepsuć doświadczenia: unikajcie komentarzy, Twittera (!) czy też różnych forów. Z własnego doświadczenia: nie otwierajcie także wiadomości prywatnych od nieznajomych osób.

Źródło: https://www.gamesindustry.biz/articles/2020-04-27-the-last-of-us-part-2-leaked-online

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II

Komentarze i opinie

są wyłączone dla tego materiału