Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2020 18:36
The Last of Us 2
2634V

The Last of Us 2 w złocie! Reżyser wysłał specjalną wiadomość do graczy

Jedna z najważniejszych gier tej generacji właśnie osiągnęła status „złoty”. Oznacza to, że The Last of Us 2 zadebiutuje na rynku bez dodatkowych opóźnień. Szykujcie się na wielką przygodę Ellie.

Od dawna czekaliśmy na tę wiadomość. Neil Druckmann właśnie potwierdził zakończenie wszystkich prac nad The Last of Us Part II. Produkcja Naughty Dog trafi do graczy w terminie, więc możecie szykować się na wielką przygodę Ellie, która trafi do graczy 19 czerwca 2020 roku.

Naughty Dog nie mogło opublikować zdjęcia upamiętniającego to wielkie wydarzenie, ponieważ wszyscy deweloperzy siedzą we własnych domach. Twórcy przestrzegają reguł i nie zamierzają narażać siebie oraz swoich bliskich. Druckmann podziękował wszystkim za pracę i pogratulował zakończenia prac nad najbardziej ambitną grą w historii studia.

Reżyser i scenarzysta The Last of Us 2 przekazał również istotną wiadomość: nieważne co widzieliście, słyszeliście lub przeczytaliście, nic nie jest porównywalne z tym jak zapoznacie się z grą od początku do końca.

Ostatnie słowa pojawiają się oczywiście z powodu przecieków. Według plotek, hakerzy wdarli się na serwery Naughty Dog i to oni są odpowiedzialni za opublikowanie materiałów z produkcji. Mimo to gra cieszy się dużym zainteresowaniem.

Źródło: Naughty Dog

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II