Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2020 23:55
The Last of Us 2 Ellie
6175V

The Last of Us 2 z drugim gigantycznym przeciekiem. 96 minut rozgrywki z intro i szczegółami

Naughty Dog ma bardzo poważny problem. W Sieci właśnie wylądowały nowe materiały z The Last of Us 2, które będą dla deweloperów jeszcze większą zagwozdką. Studio nie dopilnowało samego początku rozgrywki, intra, a najnowszy gameplay zdradza jeszcze więcej kluczowych informacji.

The Last of Us 2 to jedna z najważniejszych gier tej generacji, ale Naughty Dog ma ogromny problem, ponieważ właśnie do Sieci wyciekły nowe materiały z gry. Prawdopodobnie ten sam pracownik opublikował 96 minut rozgrywki, na którym zostaje zaprezentowany sam początek historii z wieloma ważnymi szczegółami dotyczącymi fabuły.

Czujcie się ostrzeżeni, ponieważ jeśli unikacie i jesteście wrażliwi na przecieki, to przedstawione materiały mogą Wam zepsuć całe doświadczenie z gry. To zaskakujące, że doszło po raz kolejny do opublikowania materiału zdradzającego tak wiele.

Komentarze do tej wiadomości zostaną zamknięte, tak by nasi czytelnicy przynajmniej w tym miejscu nie wpadli na spoilery. Musicie jednak wiedzieć jedno: jeśli wcześniejszy materiał był uważany za „mocny”, to teraz w Sieci mamy... Giganta.

Jak wiadomo wcześniej Naughty Dog wydało oświadczenie dotyczące przecieku, ale deweloperzy raczej nie spodziewali się, że to dopiero początek.

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II

Komentarze i opinie

są wyłączone dla tego materiału