Iza Łęcka Iza Łęcka 05.05.2020 09:20
Yakuza: Like a Dragon
421V

Yakuza: Like a Dragon zmierza na PC. Gra ma już kartę Steam

Yakuza: Like a Dragon nie posiada jeszcze konkretnej daty premiery konsolowego wydania na Zachodzie, tymczasem SEGA może już szykować się do debiutu na PC. W bazie danych Steam pojawiły się informacje o nowej odsłonie serii.

Yakuza: Like a Dragon zadebiutowało aktualnie wyłącznie na PlayStation 4 w Japonii, jednak bliżej nieokreślona premiera na Zachodzie odbędzie się w 2020 roku. Możemy podejrzewać, że wydawca zdecyduje się na jednoczesny start PS4 z PC, gdyż gra wylądowała już w bazie danych Steam.

SEGA już wcześniej zaproponowała graczom na platformie Valve Yakuzę 0, Yakuzę Kiwami i Yakuzę Kiwami 2, jednak wydaje się bardzo prawdopodobne, że wydawca szykuje się do ujawnienia kolejnej gry. Na szczegóły premiery i wszelkie konkrety musimy zaczekać, ale możemy się spodziewać, że w niedalekiej przyszłości kolejny tytuł zostanie zaprezentowany.

Yakuza: Like a Dragon to niezwykle interesująca odsłona serii, która za sprawą kilku zabiegów może poszerzyć grono odbiorców uniwersum: Ryu Ga Gotoku Studio proponuje swoisty reboot z nowym bohaterem i turowym systemem walki. Twórcy mogą nawet podążyć dalej wskazaną drogą, choć na zapowiedź nowej Yakuzy musimy wyczekiwać do czasu premiery Yakuza: Like a Dragon na Zachodzie.

Źródło: https://wccftech.com/yakuza-like-a-dragon-steam-pc-release/

Tagi: Ryu Ga Gotoku Studio Sega steam Yakuza: Like a Dragon