Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.01.2020 08:50
Yakuza Like a Dragon nowy zwiastun
286V

Yakuza: Like a Dragon. Kolejny materiał z rozgrywki przybliża walkę i pokazuje starcie z bossem

W Internecie pojawił się właśnie zupełnie nowy, długi materiał przedstawiający rozgrywkę z nadchodzącej części popularnej serii, która przeżywa ostatnio drugą młodość. 

Yakuza: Like a Dragon to kolejny część kultowej marki. Seria powróciła do łask i trafiła tłumnie na zachodni rynek, gdy przez ostatnie miesiące była wydawana na PlayStation 4 oraz PC. Nie można się więc dziwić, że SEGA zamierza wykorzystać popularność

Ósma odsłona będzie różniła się znacząco od poprzednich, albowiem zmieniony zostanie cały system rozgrywki, który pamiętamy z poprzednich. Wydaje się to jednak świetnym działaniem ze strony twórców, albowiem pozwoli to na swoiste, ponowne odkrywanie tytułu

Do Internetu trafił wczoraj zupełnie nowy materiał, który prezentuje nam rozgrywkę z wyczekiwanej produkcji. W ciągu dwudziestu minut przedstawiono nam przede wszystkim walkę oraz kilka profesji. Wisienką na torcie jest starcie z bossem Joon-gi Han'em, która robi niemałe wrażenie. Oczywiście na swój własny, wyjątkowo charakterystyczny dla serii, sposób. 

Zapowiedziano także, że już 15 stycznia, o godzinie 20:00 czasu japońskiego, odbędzie się specjalna transmisja na żywo, podczas której poznamy nowe szczegóły na temat produkcji. Ta zadebiutuje w Kraju Kwitnącej Wiśni już dzień po wydarzeniu. Na datę premiery w Europie musimy jeszcze poczekać. 

Więcej informacji na temat nadchodzącej części przeczytasz tutaj:

Źródło: YouTube

Tagi: Ryu Ga Gotoku Studio Sega Yakuza: Like a Dragon