Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2020 15:29
3 gry za darmo od Ubisoftu
1839V

3 gry Ubisoftu za darmo. Francuska korporacja zaprasza na promocję

Od dzisiaj możemy pobrać kolejne gry za darmo. Ubisoft ponownie zaprasza na trzy gry ze swojej oferty i jeszcze raz możemy skorzystać ze specjalnej propozycji, wśród której znalazł się między innymi Rayman Legends. Promocja jest dostępna do przyszłego tygodnia.

Twórcy i wydawcy z całego świata przyłączają się do akcji „zostań w domu”, więc systematycznie możemy pobierać darmowe gry. Nadal obowiązuje promocja na Total War: Shogun 2, Amnesię: The Dark Descent, Crashlands, Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a, Podróż, Knack 2 oraz Pac-Mana Championship Edition 2. Ubisoft chce dalej wspierać graczy i firma ponownie oferuje produkcje.

Assassin’s Creed 2 – pobierz za darmo

Child of Light – pobierz za darmo

Rayman Legends – pobierz za darmo

Promocja Ubisoftu trwa do 5 maja i z propozycji skorzystają sympatycy rozgrywki na PC. Wszystkie oferowany tytuły były dostępne za darmo wcześniej, ale teraz firma wrzuca wszystko do jednego worka i pozwala miło spędzić kilka najbliższych dni.

Producent i wydawca zapewnia trzy zróżnicowane gry, które oferują zupełnie różne doświadczenie, ale każdą pozycję prezentowaną przez Ubisoft warto poznać.

Źródło: https://free.ubisoft.com/

Tagi: assassin's creed 2 Child of light gry za darmo pc Rayman Legends Ubisoft