Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2020 22:00
Total War Shogun 2
1618V

Total War: Shogun 2 za darmo. Pobierajcie kapitalną grę

Creative Assembly w ubiegłym tygodniu potwierdziło informacje z bazy danych Steam, a teraz możemy już pobierać Total War: Shogun 2. Produkcja jest dostępna za darmo dla wszystkich graczy na PC. Sprawdźcie jedną z najlepszych odsłon serii Total War.

Seria Total War jest rozwijana od 2000 roku i sympatycy strategii czasu rzeczywistego oraz strategii turowych mogą systematycznie brać udział w gigantycznych bitwach. Creative Assembly ma okazję pracować nad kolejnymi częściami i deweloperzy postanowili wykorzystać swoje bogate portfolio, by zachęcić graczy do pozostania w domach. Deweloperzy z Wielkiej Brytanii tym samym dołączają do akcji „#zostańwdomu”.

Total War: Shogun 2 za darmo – pobierajcie grę

Total War: Shogun 2 jest dostępny od dzisiaj do 1 maja 2020 roku. Gracze mogą po prostu wskoczyć na Steam i wrzucić tytuł na listę. Creative Assembly zdecydowało się na promocję bez ograniczeń dotyczących grania, więc jeśli zapiszecie pozycję, to będziecie mogli sprawdzić grę nawet w późniejszym terminie.

Creative Assembly zdecydowało się na bardzo przyjemny prezent, ponieważ Total War: Shogun 2 osiągnęło noty na poziomie 90% i pozycja nadal posiada „bardzo pozytywne” opinie wśród społeczności Steam. W produkcję naprawdę warto zagrać.

Na Steam znajdziecie także promocję związaną z marką Alien – Obcy: Izolacja jest aktualnie dostępny za 7,15 zł.

Źródło: Steam

Tagi: creative assembly SEGA/Feral Interactive Total War: SHOGUN 2