Iza Łęcka Iza Łęcka 24.04.2020 23:59
Pac-Man Championship Edition 2
15601V

Gra na PS4, Xbox One i PC za darmo! Bandai Namco rozdaje produkcję

Znany wydawca oferuje jeden ze swoich tytułów za darmo: posiadacze PS4, Xboksów One i PC mogą pobrać Pac-Man Championship Edition 2. Bandai Namco również zachęca graczy do pozostania w domach i rozkoszowania się rozgrywką.

Już w środę nasza społeczność mogła wziąć udział w promocji, dzięki której za darmo otrzymywało się Pac-Man Championship Edition 2. Niestety, oferta była dostępna wyłącznie przez kilka godzin, ale możemy podejrzewać, że Bandai Namco za szybko zaproponowało graczom tytuł za darmo na serwerach PSN. Pac-Man jednak znów powrócił.

Gra na PS4, Xbox One i PC za darmo!

Obecnie promocja ponownie zagościła na serwerach: gracze mogą za darmo pobrać Pac-Man Championship Edition 2, ale tym razem zarówno w wersji na PlayStation 4, Xboksa One jak i PC. Bandai Namco również przyłączyło się do akcji „zostań w domu”, oferując jeden ze swoich tytułów w specjalnej ofercie.

Jak już wcześniej wspominaliśmy, Pac-Man Championship Edition 2 trafił na rynek w 2016 roku, spotykając się z odbiorem mediów na poziomie około 77%. Nie możemy mieć pewności, że promocja będzie trwać przez cały weekend, więc lepiej już teraz dodajcie Pac-Mana na swoje konta PlayStation Network oraz Xbox Live.

Pamiętajcie, że nadal możecie pobrać pięć gier za darmo od Sony oraz sprawdzić trzy produkcje od Microsoftu.

Promocja będzie dostępna do 10 maja.

Tagi: gry na ps4 gry na xbox one gry za darmo promocja