Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2020 19:48
Amnesia za darmo PC
847V

Gry za darmo na PC. Amnesia: The Dark Descent i Crashlands do pobrania

Na Epic Games Store ruszyła kolejna promocja, dzięki której pobierzecie nowe gry za darmo. Na liście bezpłatnych tytułów pojawiły się Amnesia: The Dark Descent i Crashlands, które już teraz mogą zasilić Waszą cyfrową bibliotekę.

Epic Games zaprasza do pobierania kolejnych gier, ale musicie pamiętać, że firma chce dbać o zabezpieczenia kont graczy. To właśnie z tego powodu w tym tygodniu zapowiedziano pewną zmianę: pozycje za darmo pobierzecie mając aktywną podwójną weryfikację. Każdy może zmienić szczegóły w ustawieniach konta.

Amnesia: The Dark Descent za darmo – pobierzecie grę

W 2010 roku na rynku zadebiutowała Amnesia: Mroczny Obłęd, która z miejsca została doceniona przez wielu graczy. Oceny na poziomie 85% sprawiły, że Frictional Games mogło w spokoju rozwijać swoje studio i dbać o kolejny horror. Szwedzi osiągnęli sukces i niedawno zapowiedzieli kolejną część: Amnesia: Rebirth. Tytuł jeszcze w tym roku zadebiutuje na PlayStation 4 i komputerach osobistych.

Crashlands za darmo – pobierzcie grę

Crashlands to przygodówka z elementami RPG, za którą odpowiada Butterscotch Shenanigans. Gra w 2016 roku zadebiutowała na PC i urządzeniach mobilnych, a po dwóch latach deweloperzy stworzyli edycję na Nintendo Switcha. Produkcja zebrała noty na poziomie 78%.

Następnym tytułem rozdawanym za darmo będzie Death Coming. Aktualna oferta obowiązuje do 7 maja.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: amnesia Crashlands epic games gry za darmo pc za darmo