Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2020 16:48
Desperados 3 John Cooper
402V

Desperados 3 na nowych urywkach. Twórcy opowiadają o motywacji

Mimimi Games otrzymało za zadanie ożywienie marki Desperados. Było to duże wyróżnienie dla deweloperów, które łączyło się także ze sporym wyzwaniem. Twórcy postanowili opowiedzieć o pracy nad grą i przedstawiają nowe fragmenty rozgrywki.

Desperados 3 ma w końcu datę premiery, a nawet mogliśmy spojrzeć na edycję kolekcjonerską, ale deweloperzy w zasadzie dopiero rozpoczynają opowiadać o procesie przygotowania gry. Dzisiaj opublikowano pierwszy dziennik, na którym autorzy opowiadają o pracy nad tak dużym IP.

Wcześniej Mimimi Games zajęło się między innymi Shadow Tactics: Blades of the Shogun i twórcy od początku wiedzieli, że Desperados III musi być znacznie większym tytułem, ale podjęli się tego zadania i teraz nie mogą narzekać.

Mimimi Games zaoferuje graczom znacznie większe lokacje, dopracowane animacje i sam gameplay będzie bardziej rozbudowany. Studio nie mogło przenieść wszystkich elementów z pierwszych odsłon i ich produkcja zapewni ogromną swobodę w wykonywaniu misji. Gracze mogą także liczyć, że pod niektórymi względami najnowszy Desperados będzie trudniejszy od poprzednich odsłon, ale deweloperzy chcą mieć pewność, że produkcja zaprezentuje wysoki poziom.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Desperados III Mimimi THQ Nordic