Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.04.2020 15:13
Desperados 3 John Cooper Okładka
565V

Desperados 3 z zestawem figurek w Edycji Kolekcjonerskiej. Pakiet wygląda nieźle

THQ Nordic właśnie ujawniło specjalne wydanie Desperados 3. Fani Johna Coopera mogą szykować pieniądze, ponieważ przygotowany zestaw wygląda naprawdę nieźle. To aż pięć figurek z pozytywką.

Desperados 3 nadal nie posiada ostatecznej daty premiery, ale wydawca właśnie potwierdzić, że „w niedalekiej przyszłości” przedstawi konkrety dotyczące debiutu. Gra będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych latem 2020 roku – premiera odbędzie się jednocześnie na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Wydawca jest tak bardzo pewny premiery, że już teraz postanowił przedstawić Edycję Kolekcjonerską – wypasiony zestaw zawiera figurki wszystkich pięciorga charyzmatycznych bohaterów serii: Johna Coopera, Kate O'Hary, Doca McCoya, Isabelle Moreau oraz Hectora Mendozy. Każdą postać wrzucimy na pozytywkę i możemy liczyć na odegranie specjalnego utworu.

Desperados 3 – zawartość Edycji Kolekcjonerskiej:

  1. Pudełko z grą na wybraną platformę
  2. Wyjątkowa, obracająca się pozytywka grająca melodię z gry
  3. Pięć figurek o wysokości 16 cm, z których każdą można umieścić na pozytywce
  4. Artbook
  5. Płyta CD ze ścieżką dźwiękową
  6. Przepustka Sezonowa na 3 nowe misje fabularne, dostępne po premierze gry
  7. 8 pocztówek z ilustracjami z gry
  8. Ozdobne pudełko na całość

Koch Media Poland potwierdził ważną wiadomość: zestaw będzie dostępny także w Polsce. Jaka cena? Tego niestety aktualnie nie dowiedzieliśmy się od lokalnego wydawcy, ale pakiet został wyceniony na 111,99/109.99 euro (546‬ zł/‭500 zł). Droższa cena odnosi się oczywiście do wersji na PlayStation 4 i Xboksa One.

Sprawdźcie kolejne informacje dotyczące Desperados 3:

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Desperados III Mimimi Productions THQ Nordic