Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2020 15:34
Desperados III - John Cooper
604V

Desperados 3 ma datę premiery! John Cooper wita się z graczami na zwiastunie

John Cooper wraca do miasta z datą premiery Desperados 3. Wielki powrót marki odbędzie się już wkrótce i najnowszy materiał podgrzewa atmosferę przed oczekiwaną opowieścią. Sympatycy taktycznych przyjemności mogą odliczać dni.

Nie możemy w ostatnich miesiącach narzekać na brak „wielkich powrotów” i jedną z takich przyjemności będzie właśnie premiera Desperados III. Produkcja przygotowana przez Mimimi Games i wydana przez THQ Nordic ma w końcu datę premiery – 16 czerwca z tytułem zapoznają się gracze na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Polacy mogą liczyć na lokalizację w postaci rodzimych napisów.

Desperados 3 pod względem umiejscowienia wydarzeń to prequel klasycznego Desperados: Wanted Dead or Alive. Twórcy zdecydowali się na przedstawienie historii, która pozwoli nam poznać sam początek działalności Johna Coopera i jego gangu. W trakcie rozgrywki skorzystamy z umiejętności pięciu unikalnych postaci i weźmiemy udział w szeregu misji. Wszystkie zadania w najnowszej opowieści Mimimi Games wykonamy na różnorodny sposób.

Jesteście zainteresowani Desperados 3? Sprawdźcie edycję kolekcjonerską oraz zerknijcie na gameplay. Szczególnie ciekawie wygląda ten pakiet, który zawiera zestaw figurek.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: data premiery Desperados III Mimimi THQ Nordic zwiastun