Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.04.2020 12:17
Zenimax IP
493V

Deweloper mający styczność z serią Mass Effect pracuje nad nowym IP w Zenimax Online Studio

Do studia Zenimax Online dołączył Colin Campbell, deweloper pracujący w przeszłości nad serią Mass Effect. Jego doświadczenie powinno pomóc przy produkcji nowego IP. 

Większość z nas czeka na nowe informacje od BioWare dot. kolejnego Mass Effecta. Parę tygodni temu mogliśmy przeczytać o tym, że kanadyjska ekipa poszukuje wzmocnień do prac nad tajemniczym projektem z jednej z najbardziej prestiżowych marek studia - skoro nowy Dragon Age został już zapowiedziany, to tą nieujawnioną dotąd pozycją musi być nowy Mass Effect, który, jak podało pewien czas temu Kotaku, jest we wczesnej fazie rozwoju.

Najnowsze doniesienia sugerują, że Colin Campbell, deweloper, który pracował przy rzeczonej marce oraz najnowszych Star Warsach od Respawn Entertainment, przeszedł do studia Zenimax Online, aby opracowywać grę MMORPG. Ma to być nowe IP, które wciągnie wielu graczy przed ekrany monitorów. Szczegóły nie są znane, ale możliwe, że w najbliższych miesiącach usłyszymy coś konkretnego o wyżej wspomnianej pozycji.

Doświadczenie Campbella z pewnością przyda się przy produkcji tajemniczego tytułu. Mass Effect miał ciekawe misje, szczególnie te lojalnościowe, więc miejmy nadzieję, że te w nowym MMORPG od Zenimaxa także będą stać na wysokim poziomie.

Źródło: tweaktown.com

Tagi: