Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.04.2020 10:45
Sony Bend pracuje nad nowym projektem
933V

Sony Bend szuka nowych twórców. Autorzy Days Gone pracują nad "filmową jakością"

SIE Bend Studio zamieściło kilka ciekawych ofert pracy, którą mogą zdradzać kierunek ich następnego projektu. Wizualnie ma to być najwyższy poziom!

Days Gone było ogromnym sukcesem dla Sony Bend. Studio wypuściło niezwykle angażującą grę z otwartym światem, w którym walka o przetrwanie angażowała jak mało co. I bez wątpienia przyniosło to twórcom wielu fanów, którzy mocno wyczekują kolejnych projektów. 

Taki prawdopodobnie właśnie powstaje. Na oficjalnej stronie z ofertami pracy w Sony Bend Studio, pojawiły się ogłoszenia o poszukiwaniu pracowników na kilka stanowisk. Są to między innymi: programista ds. silnika, specjalista ds. technicznych, programista odpowiedzialny za rozgrywkę i programista dźwięku.

Co ciekawe, w wymaganiach zapisane zostało, że studio zamierza skupić się na dostarczeniu najwyższej jakości animacji. W ogłoszeniu mowa jest o "kinowej jakości" ekspresji twarzy, a także deformacji jej samej, a również ciał, ubrań oraz narzędzi. Może mieć to związek z plotkami odnośnie do odnowienia serii Syphon Filter

W ogłoszeniu, w którym poszukiwany jest dźwiękowiec, wspomniano o stosowaniu technologii 3D Audio! Może to zdradzać, iż pogłoski z początku roku są prawdą i rzeczywiście powstaje już Days Gone 2 przeznaczone na PlayStation 5. Na ten moment wciąż niewiele wiemy, ale możemy być pewni, że praca w studiu cały czas postępuje. Musimy uzbroić się w cierpliwość. 

Źródło: https://twistedvoxel.com/sie-bend-studio-next-project-cinematic-quality-facial-animation-3d-audio-mp/

Tagi: Days Gone Sony Bend Sony Interactive Entertainment