Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.01.2020 17:43
Days Gone 2
1543V

Days Gone 2 na PS5 kwestią czasu. Reżyser opublikował konkretną zajawkę

Marka Days Gone nie umrze na aktualnej generacji. Jeff Ross opublikował wymowną wiadomość, która pozwala graczom szykować się na kolejną produkcję przeładowaną biegającymi dzikusami. Twórcy mogli już rozpocząć prace nad kontynuacją.

Days Gone trafiło na rynek w kwietniu ubiegłego roku na PS4. Produkcja zadebiutowała z licznymi błędami i zebrała średnią ocen na poziomie 71%. Twórcy postanowili pracować nad tytułem i systematycznie publikowali kolejne aktualizacje, dzięki którym gra działa znacznie lepiej.

Już w listopadzie Christopher Reese (główny Kierownik studia i współtwórca serii Syphon Filter) zasugerował prace na Days Gone 2, a teraz słowa Jeffa Rossa są dla wielu jednoznaczne. Jedna z fanek wysłała wiadomość do dewelopera z prośbą o Days Gone 2 – twórca odpowiedział wymownym: „stay tuned”.

Nie jest to jeszcze oficjalna zapowiedź, ale taka powinna nadejść na jednej z kolejnych imprez Sony. Jak wiadomo Days Gone zaoferowało graczom ogromny świat, który na pewno można odpowiednio rozbudować, by opowiedzieć w nim kolejne historie.

Nie możemy już raczej myśleć o Days Gone 2 na PS4, ponieważ jak wiadomo wszystkie zespoły Sony rozwijają już nowe produkcje na PS5. Konsola Japończyków trafi na rynek pod koniec 2020 rok.

Jesteście zainteresowani tematem Days Gone? Zapraszamy:

Źródło: Twitter

Tagi: Days Gone Days Gone 2 Ps5 Sony Bend Sony Interactive Entertainment