Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 15.12.2019 18:06
Syphon Filter
1231V

Bend Studio może pracować nad kolejną odsłoną Syphon Filter. Interesujący wpis dyrektora kreatywnego studia

Nowy wpis dyrektora kreatywnego studia Bend Studio daje nadzieję na kolejną odsłonę serii Syphon Filter.

Od premiery Days Gone minęło już kilka miesięcy. Bend Studio, studio odpowiedzialne za ową grę, pracuje nad kolejnym tytułem, który jest obecnie owiany tajemnicą. O projekcie nie wiemy na razie nic, oprócz tego, że Jeremy Vickery razem ze swoim utalentowanym zespołem "pracuje" nad kolejnymi krokami w produkcji. 

W internecie krąży coraz więcej plotek, z których wynika, że Bend Studio pracuje nad kolejną odsłoną Days Gone - pierwsza część, mimo wielu złych opinii, sprzedała się wyśmienicie, a w pierwsze dni od premiery podbiła rankingi sprzedażowe w Wielkiej Brytanii oraz TOP 5 w Japonii. Ostatnie wypowiedzi przedstawiciela SIE Bend Studio dają jasno do zrozumienia, że zespół chce rozwijać swoje IP. 

Doświadczony pisarz John Garvin udostępnił ciekawy wpis na oficjalnym koncie Twitter, na którym odnowił nadzieję na kolejną cześć serii Syphon Filter. Mężczyzna zrobił zdjęcie czasopisma, w którym widnieje napis o grach, które chcemy, aby powróciły na rynek. Garvin napisał: "Hej, popatrz na to!" i otagował Syphon Filter. 

Istnieje prawdopodobieństwo, że Bend Studio pracuje nad kolejną grą z serii nastawionej na aspekty skradankowe. Days Gone 2 nie zostało oficjalnie potwierdzone, więc wszystko jest możliwe. Co ciekawe, dla lata temu, Sony odnowiło znak towarowy dla Syphon Filter.

Warto zajrzeć na:

Źródło: PushSquare

Tagi: 989 Studios Sony Computer Entertainment syphon filter