Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2020 15:24
Tsubasad z Captain Tsubasa: Rise of New Champions
481V

Tsubasa na fabularnym zwiastunie. Twórcy pokazują ważny tryb z Captain Tsubasa: Rise of New Champions

Tsubasa powróci za sprawą Captain Tsubasa Rise of New Champions i deweloperzy w końcu pokazali tryb fabularny z oczekiwanej gry. W trakcie rozgrywki stworzymy bohatera, wybierzemy szkołę, a następnie rozpoczniemy rywalizację z innymi zespołami.

W Captain Tsubasa: Rise of New Champions nie zabraknie rozbudowanych trybów i najwidoczniej deweloperzy są gotowi na zaprezentowanie jednego z nich. W fabularnym „Episode: New Hero” gracze na początku stworzą swój awatar, następnie dołączą do jednej ze szkół i rozpocznie się prawdziwa zabawa. Treningi i mecze pozwolą poprawiać umiejętności naszych piłkarzy, a tym samym zdobywać nowe skille. Twórcy najwidoczniej zadbali o wiele trudnych decyzji, które podejmiemy pomiędzy meczami, a dobre wyniki pozwolą w ostateczności sięgnąć po zwycięstwo w lidze.

Trudno powiedzieć, jak bardzo całość zostanie rozbudowana, ale szczerze mówiąc – zacieram rączki. Mam wrażenie, że właśnie tak to powinno wyglądać i jeśli sam gameplay będzie wystarczająco mocny, to Captain Tsubasa: Rise of New Champions może okazać się sporą niespodzianką 2020 roku.

Bandai Namco stoi jednak przed bardzo trudnym wyzwaniem, ponieważ fani Tsubasy z całego globu wyczekują na ten tytuł i wielu graczy liczy, że będzie to coś więcej niż zwykła gra na znanej i cenionej licencji.

Sprawdźcie kolejne informacje dotyczące Tsubasy:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Captain Tsubasa: Rise of New Champions Tamsoft