Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.04.2020 21:33
Kingdom Come: Deliverance promocja
10823V

Gry na PS4, Xboksa One i Nintendo Switcha od 16 zł. Wyprzedaż gier CDP z fantastycznymi cenami

Kolejny dzień i kolejna promocja? Nie możemy ostatnio narzekać, a najnowsza oferta pozwala sięgnąć po kilka gier w świetnych cenach. Zainteresowani mogą sprawdzić między innymi Kingdom Come: Deliverance za zaledwie 64 zł. Zapoznajcie się z całą ofertę.

Wczoraj informowałem naszą społeczność o problemach CDP. Weteran branży ogłosił upadłość i zniknie z rynku, więc mogliśmy się spodziewać, że produkcje wydawane przez firmę trafią do promocji. Gracze już teraz mogą sięgnąć po pierwsze gry, które są dostępne w bardzo dobrych cenach.

Na liście znajdziecie między innymi The Technomancer za 16,00 zł i jest to bez wątpienia gra, którą warto posiadać w swoich kolekcjach. Może i nie mówimy tutaj o najmocniejszym tytule z gatunku RPG aktualnej generacji, ale pozycja ma swój urok. Wśród przecenionych pozycji można wymienić Styx: Shards of Darkness (19,00 zł) czy też Warhammer: The End Times – Vermintide (23,00 z). Osobiście szczególnie dobrze wspominam tę pierwszą produkcję, która daje sporo frajdy. Zapoznajcie się z naszą recenzją Styxa autorstwa Michała.

Gry na PlayStation 4 w promocji

Gry na Xboksa One w promocji

Gry na Nintendo Switcha w promocji 

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/promocje-na-gry-konsolowe-w-media-markt-22-04/

Tagi: cdp gry promocja promocja na gry wyprzedaż