Iza Łęcka Iza Łęcka 21.04.2020 12:27
Psy 3 Bogusław Linda na Plakacie
2514V

Psy 3 już w VOD. Film Władysława Pasikowskiego bez wychodzenia z domu

„Psy 3” rozpoczęły podbijanie kin na początku roku, jednak już teraz produkcja jest dostępna bez wychodzenia z domu, lądując na pierwszym serwisie VOD. Sprawdźcie najnowszy film Władysława Pasikowskiego, który prawdopodobnie nie planuje już kolejnych części kultowej serii.

Władysław Pasikowski powrócił z kolejną historią Franza Maurera z początkiem roku zdobywając zainteresowanie, które niekoniecznie sprostało ambicjom i planom reżysera. Twórca miał okazję skrytykować widzów oraz dziennikarzy, nie ukrywając, że „Psy 4”, na które ma już pomysł, będą kręcone wyłącznie pod warunkiem, gdy tegoroczny film zobaczy 2 mln widzów w kinach.

Dzisiaj już wiemy, że wskazany wynik jest niestety niemożliwy do zrealizowania. Film zawitał do pierwszego VOD – „Psy 3” jest dostępny na serwerach Ipli, a widzowie muszą zapłacić 25 zł za dostęp do historii na 48 godzin.

„Psy 3” spotkały się z mieszanymi opiniami: choć dziennikarze zachwalali powrót „starej gwardii” oraz dobre tempo akcji, to jednak słabe dialogi i nie najlepszy scenariusz sprawił, że film nie zdobył poklasku wśród szerokiej publiki, a według wielu recenzji nie może równać się z klasykami sprzed ponad 20 lat. Naszą opinię przeczytacie w tym miejscu.

Cena nie jest wysoka i może być skutecznym wabikiem dla widzów do zapoznania się z filmem Pasikowskiego. Podobny los spotyka coraz więcej polskich produkcji – „Sala samobójców. Hejter” jest dostępny w Canal+, a „W lesie dziś nie zaśnie nikt” i „Bad Boy” czekają na obejrzenie w serwisie Netflix.

Źródło: https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,25885469,psy-3-w-imie-zasad-z-przyspieszona-premiera-w-sieci-gdzie.html

Tagi: film psy 3 Psy 3. W imię zasad vod Władysław Pasikowski