Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.01.2020 19:49
psy 3
3886V

Psy 3 z nowymi wynikami. Bez szans na Psy 4

Władysław Pasikowski w ubiegłym tygodniu obraził dziennikarzy oraz fanów serii „Psy”. Reżyser podkreślił, że nowa część może powstać, jeśli „Psy 3” osiągną 2 mln widzów. Najnowsze wyniki potwierdzają smutną rzeczywistość.

Najnowsze wyniki rodzimego box office potwierdzają niezły rezultat wygenerowany przez ostatni film Władysława Pasikowskiego. „Psy 3” zgromadziły po drugim weekendzie 792 648 widzów (386 945 osób po pierwszym), ale nie możemy liczyć na rezultat, który zadowoliłby reżysera.

Twórca w ubiegłym tygodniu podkreślił, że opowieść musi zobaczyć 2 mln widzów, by fani mogli liczyć na czwartą część. Raczej nie powinniśmy wyczekiwać na kolejną historię, ponieważ w następnych tygodniach zainteresowanie „Psami” będzie już tylko maleć i nie zapowiada się, by ponad 1,2 mln entuzjastów rodzimego kina postanowiło wybrać się do kin.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że „Psy 3” osiągnęły już lepszy rezultat od pierwszej (400 tysięcy widzów) oraz drugiej (684 tysiące widzów) części. Aktualnym rekordem Pasikowskiego jest „Jack Strong” (218 tysięcy premierowy weekend, 1,180 mln całość).

Polecamy nasze recenzje:

Źródło: http://filmozercy.com/wpis/jak-film-psy-iii-w-imie-zasad-radzi-sobie-w-kinach-nowe-wyniki

Tagi: box office film psy psy 3 Władysław Pasikowski