Iza Łęcka Iza Łęcka 18.03.2020 10:47
Sala samobójców hejter
988V

Sala samobójców. Hejter już w VOD. Canal+ przejął kinowy film

Dystrybutor „Sali samobójców. Hejter” dłużej nie wyczekuje na otwarcie kin w Polsce. Film od razu wyląduje w VOD i będzie jeszcze dzisiaj dostępny dla zainteresowanych widzów. Canal+ zadbał o dostęp do produkcji.

„Sala samobójców. Hejter” trafił do kin na początku marca, ale wielu potencjalnych widzów nie mogło zapoznać się z kolejną historią spod szyldu Sali Samobójców, gdyż kina w Polsce zostały zamknięte. Dystrybutor nie ma pewności, kiedy sytuacja zostanie opanowana, więc zdecydowano się na szybką premierę w VOD.

„CANAL+ zaprasza na kolejną premierę prosto z kina, tym razem w wyjątkowych okolicznościach i w bardzo ekspresowym tempie. Zaledwie dwa tygodnie po premierze kinowej abonenci Platformy CANAL+ będą mogli zobaczyć najnowszy film Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter” - bez wychodzenia z domu.”

Taką wiadomość wysyła Canal+, który podkreśla, że film jeszcze dzisiaj będzie dostępny w usłudze PREMIERY VOD+ w cenie 25 zł. Przynajmniej aktualnie opowieść nie trafi do żadnego SVOD (Netflix, HBO GO), więc będzie to jedyna szansa na sprawdzenie najnowszego filmu Jana Komasy.

Klienci CANAL+ będą mogli wypożyczyć film bezpośrednio na dekoderze i odtwarzać na telewizorze lub dowolnym urządzeniu dzięki usłudze nc+ GO. Opłata za wypożyczenie będzie doliczona do kolejnego rachunku.

Sprawdźcie naszą recenzję „Sali samobójców. Hejter”.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: canal plus canal+ Sala Samobójców. Hejter vod