Iza Łęcka Iza Łęcka 08.04.2020 11:45
Bad Boy Vega
2294V

Bad Boy na platformie Netflix. Film Patryka Vegi z przyspieszoną premierą

Za sprawą pandemii kina zawiesiły działalność, więc dystrybutorzy chcąc ratować budżety, wrzucają filmy do VOD i SVOD. W tym tygodniu potwierdzono premierę „Bad Boya” Patryka Vegi w cyfrowych wypożyczalniach, ale film trafił także do biblioteki platformy Netflix.

W 2020 roku Patryk Vega planował opublikowanie trzech filmów, jednak aktualnie tylko „Bad Boy” mogliśmy sprawdzić na wielkim ekranie. Przez szerzącą się pandemię reżyser mógł liczyć tylko na czterotygodniową kinową emisję, podczas której produkcję zobaczyło ponad 380 tysięcy widzów.

Już w tym tygodniu zapowiedzieliśmy premierę „Bad Boya” w VOD, ale niespodziewanie film został udostępniony także w SVOD – Netflix przejął kolejną opowieść Vegi, tym samym rozbudowując katalog polskich filmów dostępnych na platformie.

„Bad Boy” to kolejna propozycja reżysera, która podejmuje trudny temat i ma pokazać „prawdziwe oblicze” jednej z wielu gałęzi funkcjonowania państwa oraz jego problemów. Tym razem Vega podjął się tematu środowiska piłkarskiego. W filmie wystąpili między innymi Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski oraz Piotr Stramowski. Nie brakuje również polskich gwiazd piłki - na ekranie zobaczymy Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko.

Jeżeli zastanawiacie się, czy produkcję Vegi wybrać na wieczorny seans filmowy – sprawdźcie naszą recenzję.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: https://upflix.pl/aktualnosci/bad-boy-w-netflix-polska-2020-04-08?

Tagi: Bad Boy netflix Patryk Vega