Iza Łęcka Iza Łęcka 20.03.2020 09:19
W lesie dziś nie zaśnie nikt
2614V

W lesie dziś nie zaśnie nikt na Netflix! Polski slasher nie trafi do kin

Już dzisiaj wszyscy subskrybenci platformy Netflix mogą w domowym zaciszu zobaczyć pierwszy polski slasher „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Produkcja nie trafi do kin – zamiast tego możemy ją sprawdzić w ramach abonamentu SVOD.

Premiera kinowa „W lesie dziś nie zaśnie nikt” została zaplanowana na 13 marca, ale ze względu na globalną pandemię i zamknięcie kin, dystrybutor zdecydował się opóźnić debiut filmu. Dzisiaj możemy jednak już wiemy, że widzowie nie zobaczą historii na dużym ekranie. Netflix udostępnił opowieść na swoich serwerach.

Akson Studio zaprasza widzów na film:

"Oddajemy pierwszy polski slasher w ręce publiczności. Cieszymy się, że premiera odbędzie się na Netflix, i że już teraz możemy zaprezentować film widzom! Dla nas twórców to wyjątkowy moment, na który czekaliśmy od dawna"

Netflix również wydał swoje oświadczenie:

"Dziś udostępniliśmy dla polskich widzów 'W lesie dziś nie zaśnie nikt' w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego - po raz pierwszy w serwisie Netflix nasi użytkownicy zobaczą polski horror. Cieszymy się, że wraz z Akson Studio/Plan Zet i pełnymi pasji twórcami oraz aktorami udostępniamy tę nasyconą grozą, ale także humorem, historię"

„W lesie dziś nie zaśnie nikt” to pierwszy tego rodzaju film w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego. Twórca oferuje typowy slasher w polskich realiach. W produkcji wystąpili: Julia Wieniawa, ale też Gabriela Muskała, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Michał Lupa, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Mecwaldowski, Piotr Cyrwus oraz Olaf Lubaszenko.

Premiera filmu w dniu dzisiejszym na łamach Netflixa jest nie lada niespodzianką – warto jednak zauważyć, że kwietniowa oferta serwisu została już ujawniona. Wczoraj platforma potwierdziła ograniczenie jakości w Europie.

Zapoznajcie się z naszą recenzją „W lesie dziś nie zaśnie nikt”.

Zobaczcie zwiastun:

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: Netflix

Tagi: Netflix premiera W lesie dziś nie zaśnie nikt