Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2020 21:01
Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition
2758V

Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition na zwiastunie! Konsola i kontroler wyciekły przed prezentacją

Microsoft dopiero w poniedziałek ma pokazać Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition, ale materiał prezentujący zestaw wylądował w Sieci. Zobaczcie odpicowaną konsolę i kontroler na zwiastunie.

W poniedziałek odbędzie się prezentacja Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition, ale Microsoft jeszcze przed weekendem wrzucił materiał na swój kanał YouTube i ktoś postanowił podzielić się odnośnikiem. W rezultacie już teraz możemy spojrzeć na odpicowany sprzęt.

Microsoft i CD Projekt RED współpracują od lat, ale można odnieść wrażenie, że w przypadku tego projektu ktoś po prostu zawiódł. Już kilka tygodni temu informowaliśmy o przecieku kontrolera, później pojawiła się wzmianka o padzie, a sprzęt wylądował na Amazonie przed opublikowaniem „tajemniczej” zajawki. Wszystko zostało spartaczone i w dodatku teraz widzimy nawet zwiastun całego zestawu.

Znamy nawet szczegóły – Xbox One X w limitowanej wersji Cyberpunka 2077 wyląduje na półkach sklepowych 17 września, ale zamówienia przedpremierowe złożymy w czerwcu... Jest tutaj jednak ważne szczegół: jeśli kampania marketingowa trwa, Microsoft ma już specjalną konsolę i producent zapowiada premierę, to najwidoczniej Cyberpunk 2077 zmierza w dobrym kierunku, a premiera nie jest w żaden sposób zagrożona.

I jak Wam się podoba zestaw?

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077