Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2020 18:18
V z Cyberpunka 2077
2071V

Cyberpunk 2077 z ciekawą zajawką. Microsoft i CD Projekt RED szykują pokaz nowego sprzętu

Z samego rana informowaliśmy naszych czytelników o przecieku dotyczącym sprzętu Microsoftu przygotowanego we współpracy z CD Projekt RED, a teraz amerykańska korporacja opublikowała zajawkę. Nie jest to pewnie przypadek, więc w niedalekiej przyszłości Polacy pokażą sprzęt odpicowany motywem z Cyberpunka 2077.

Microsoft i CD Projekt RED współpracują od lat i sytuacja nie zmieni się w przypadku Cyberpunka 2077. Firmy jeszcze nie zdecydowały się na pokazanie wcześniej ujawnionego sprzętu, ale możemy spojrzeć na krótką zajawkę, która zaprasza graczy na tajemniczą stronę. Zainteresowani muszą wpisać login i hasło, by otrzymać dostęp do szczegółów witryny.

Nikt nie powinien być specjalnie zaskoczony, gdy Amerykanie i Polacy w przeciągu najbliższych dni pokażą specjalny kontroler do Xboksa One oraz efektowne wydanie Xboksa One X. Według wcześniejszego przecieku, pad będzie dostępny na początku maja, więc prezentacja powinna odbyć się wkrótce.

Można w zasadzie żałować, że taka niespodzianka została spartaczona przez przeciek, ale sympatycy marki Xbox mogą już szykować pieniądze na gadżety sygnowane motywem z Cyberpunka 2077. Oba urządzenia wyglądają dość specyficznie, jednak entuzjaści pracy CD Projekt RED pewnie nie narzekają.

Jak widać promocja Cyberpunka 2077 trwa w najlepsze, więc najwidoczniej premiera we wrześniu nie jest zagrożona. Studio dzisiaj w dobry sposób wykorzystało sytuację związaną z pierwszym opóźnieniem debiutu gry.

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077