Iza Łęcka Iza Łęcka 16.04.2020 07:31
Cyberpunk 2077 Xbox One pad
10423V

Cyberpunk 2077 z kapitalnym wydaniem Xboksa One X? Oficjalny pad trafił do Sieci

CD Projekt RED romansuje z Microsoftem od lat, a dobre relacje pomiędzy polskim studiem i amerykańską korporacją najpewniej trwają dalej. W jednym ze sklepów zaprezentowano oficjalny kontroler Cyberpunka 2077 przygotowany z myślą o Xboksie One, a w Sieci wylądowało zdjęcie prezentujące specjalne wydanie Xboksa One X.

Microsoft i CD Projekt RED mogą szykować się do dużego ogłoszenia. Kanadyjski Amazon wrzucił do swojej oferty oficjalny kontroler do Xboksa One, który zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie zadebiutuje już 4 maja. Śmiało można stwierdzić, że sprzęt jest w zasadzie potwierdzony, gdyż oferta zawiera jego dokładne fotki. Już w lutym informowałam społeczność o aukcji południowoafrykańskiego sklepu Raru, który zapowiedział prezentację specjalnego kontrolera.

Design pada został odświeżony, widać na nim specjalne zarysowania oraz futurystyczne wstawki, dobrano odpowiednią kolorystykę, która podkreśla przyjęty projekt. Wśród efektownych elementów można wyróżnić czerwone przyciski oraz nazwę korporacji Arasaka.

W momencie pojawienia się oferty w sklepie, na Twitterze zawitała jeszcze jedna grafika – Xbox One X w wersji Cyberpunka 2077. Konsola Microsoftu również przeszła pełne odrestaurowanie, jednak warto podkreślić, że jak na razie sprzęt nie trafił do oferty Amazonu. Mimo wszystko, pad w klimatycznym designie w połączeniu z konsolą tworzyłby solidny zestaw. Można tylko mieć nadzieję, że również znakomicie prezentujący się Xbox trafi wkrótce do sprzedaży.

W ostatnich dniach mogliśmy także zobaczyć projekt DualSense z PS5 w barwach Cyberpunka 2077, ale niestety jest to aktualnie wyłącznie propozycja sympatyków marki PlayStation.

Cyberpunk 2077 Xbox One pad

Cyberpunk 2077 Xbox One konsola

Źródło: https://www.amazon.ca/exec/obidos/ASIN/B086HMFYFD/022648-20/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077